Главная > Разное > Перевезення — вигідний бізнес?

Перевезення — вигідний бізнес?

Одна з великих ланок бізнесу в Україні — це послуги по перевезеннях: вантажних і пасажирських. Рекламу фірм, які цим займаються можна побачити на “кожному кроці”. І це не двно, бо попит на такі послуги — не аби який!



Вантажні перевезення бувають в межах міста, області, країни і закордон. Машини, які для цього вкористовуються — це від бусів на дві тонни, до двадцяти чотирьох-тонних фур. Сипучі товари перевозяться в вантажівках, а рідкі — в цистернах. Таким чином, є повний вибір техніки, яка потрібна для будь-якого перевезення. Оплата рахується по кілометражу. Переважно це віз 3,5 гривень за кілометр. При чому рахуєтся дистанція не тільки в один бік, а й назад. Але це якщо по Україні. А за межі — зовсім інші розцінки, набагато більші. Тим більше, що через митницю може проїхати не кожна машина (встановлене обмеження по “віку” автомобіля і товару, який дозволяється перевозити).

Грузовi перевезення

Найходовіші марки фур — “Cat” і “Renault”. Вони об’ємні, гарно виглядають, потужні і нового виробництва. Дорогі, але швидко себе окуповують, бо без роботи ніколи не стоять. Замовлення є практично завжди, головне. Щоб були “на ходу”. Часто ними перевозять металеві труби, метало-пластикові конструкції, меблі, одяг і продукти в ящиках, будматеріали тощо. Рідкі і сипучі — категорично ні.

Проблемно з вантажівками і цистернами. Вони дуже дорогі і не завжди окуповуються. Тому їх собі може дозволити компанія, яка займається виробництвом матеріалів або металопрокатом, яка ними постійно користується, а крім того ще здає їх в оренду.

Пасажирські перевезення — це простіше. Не проблема купити автобус, навіть іноземного виробника: комфортабельний, великий, з вигодами і в хорошому стані. Ним можна возити людей в тури по Україні і по Європі. За короткий час відбиваються всі вкладені гроші. А коли нема замовлень на поїздки, його просто можна здавати в оренду. На це також є хороший попит. Тому, Ви тут не втрачаєте, а навіть навпаки: виграєте!

Організація будь-яких перевезень — це досить непоганий бізнес. Враховуючи, що платите за транспорт, бензин і ставку водіям — з кожним переїздом це окупається все більше. Тому, якщо добре все прорахувати (скільки потрібно машин чи автобусів, палива і працівників, інші видатки і прибуток), то логістика принесе прибуток і стане справою, якою Ви захочете займатись. Не бійтесь ризикувати, самі ж знаєте приказку: “хто не ризикує, той не п’є шампанського”. Успіхів Вам у будь-якій справі!

Читайте также:

Прокомментируете вышенаписанное?

* обозначены обязательные для заполнения поля