Главная > Разное > Сайт-візитка — одна з складових успіху

Сайт-візитка — одна з складових успіху

Що таке сайт-візитка? Це маленький сайт, з обмеженими можливостями, який представляє певну фірму або фізичну особу в мережі Інтернет. Що може бути простіше? І достатньо інформації можна помістити, і переплачувти за розробку не потрібно, і легкий в користуванні. Ідеальний варіант для тих, хто не хоче на ньому заробляти, тільк використовувати в представницьких цілях.

Сайт-візиткаІ от Ви в процесі розробки сайту-візитки. Що необхідно туди помістити? По-перше, мусить бути особливий стиль, який буде асоціюватись або з Вашою компанією, або з видом діяльності чи інтересів. Бажана наявність логотипу, в хорошій якості. Розташований він має бути в верхній частині ліворуч або посередині. Тоді “кидається в очі” і краще запам’ятовуватись. Кольорова гамма має бути стриманою, не дуже яскравою, але чіткою. Шрифти — читабельними, чорнмим або синіми. Все має бути послідовне і правильно розташоване.

По-друге, помістити стислий але вичерпний опис діяльності, новин, планів, пропозицій та контактів. Це те, що потрібно клієнтам і заради чого вони будуть заходити на сайт. Над текстом бажано добре попрацювати, щоб звертав на себе увагу і міг “вкарбуватись в пам’ять”. Вдала стаття може статихорошою наживкою.

По-третє — оновлювати інформацію хоч би раз на два дні, оскільки тоді відвідувачі будуть знати, що туди варто завітати, так як там може бути щось новеньке. І будь-які зміни в переліку послуг або в контактах варто оновлювати одразу, не відкладати на “потім”. Чому? А тому що ніколи не знаєте, в який момент Вами зацікавився потрібний і важливий клієнт. А втратити — шкода! Тому не лінуйтесь і працюйте над сайтом.

Доступ нікому не відкривайте. Навіть знайомим і друзям (без образ). На одноразово було чути про випадки, коли зламували сайти і цим шкодили не тільки конкретним особам (власникам), а й діяльності. Тому, не варто ризикувати і варто все тримати “при собі”. Вся адміністративна частина має бути під Вашим безпосереднім контролем. Паролі вибирайте складні, з наявністю букв і цифр. Ніколи не використовуйте важливі дати, які хтось знає або власні назви. І не записуйте там, де хтось може побачити.

Успіх — в Ваших руках! Треба тільки вміти ним правильно скористатись. І все буде гаразд, незважаючи на будь-які перешкоди. Не бійтесь бути на висоті — бійтесь можливості не піднятись. І використовуйте кожну можливість для вдосконалення себе і своєї справи, бо майбутнє того варте!

Читайте также:

Прокомментируете вышенаписанное?

* обозначены обязательные для заполнения поля