Главная > Создание сайтов > Створення сайтів у веб-студії міста Луцьк

Створення сайтів у веб-студії міста Луцьк

Створення сайтів у веб-студії міста Луцьк

Типова історія в місті Луцьк: Ви телефонуєте в веб-студію, дізнаєтеся попередню вартість сайту, а на етапі формування технічного завдання сума помітно збільшується. Частково це дійсно пов’язано з виниклими деталями проекту, які не були враховані при попередній оцінці. Однак досить часто Вам пропонують купити додаткові послуги, корисність і вартість яких часом вельми сумнівна.Давайте розглянемо самі «гарячі» пропозиції та послуги і розберемо, що насправді за ними криється.

Реєстрація сайту в пошукових системах Google і Яндекс. Звучить солідно, непідготовленому клієнтові може здатися, що це гарантує знаходження його сайту пошуковими системами. Насправді Google і Яндекс самі знайдуть Ваш сайт, без сторонньої допомоги. Якщо Ви бажаєте допомогти пошуковим роботам знайти Ваш сайт, стежити за процесом індексації, рекомендуємо зареєструвати сайт в спеціальних сервісах Google Webmasters і Яндекс.Вебмайстер. Також, за можливості, додайте Вашу фірму або організацію на карти все тих же пошукових систем. Якщо Вам вкрай рекомендують замовити цю послугу, дізнайтеся, що саме в неї входить, оскільки створення сайтів Луцьк має включати таку послугу та реєстрацію в пошуковиках. Проте результат може гарантувати виконавець і які дії він зробить для цього, це потрібно прописувати в договорі на інтернет-сторінку.

Створення корпоративної пошти в Луцьку. Важливість доменної пошти зрозуміла, але ми б Вам порекомендували створити її самостійно. Зробити це дуже просто з безкоштовним сервісом від Яндекс. Чому ми рекомендуємо цей варіант для малого бізнесу, можна прочитати в нашій статті «Доменна пошта на Яндексі». Там же міститься докладна покрокова інструкція.

Соціальна інтеграція. Соціальні мережі зараз в тренді. Однак за цим формулюванням можуть ховатися різні за наповненням і вартості послуги. Якщо за 30-50 $ Вам пропонують просто додати посилання на Ваші сторінки в соціальних мережах, то це привід задуматися. Рекомендація проста: будьте пильні і уточнюйте, що саме криється за розпливчастим поняттям «Соціальна інтеграція».

SEO-модуль. За назвою складається враження, що цей модуль допомагає розкручувати сайт в пошукових системах. На практиці так часто називають базовий функціонал системи управління сайтом (CMS), який дає можливість задавати і редагувати мета інформацію сторінок — так звані мета теги. Даний функціонал практично завжди стоїть за умовчанням в сучасних CMS і нерозривно пов’язаний з можливістю редагування сторінок сайту.

Індивідуальний, унікальний і ексклюзивний дизайн. Досить часто веб-студії підносять типовий дизайн як «індивідуальний» або «унікальний». Можливо, це справедливо, адже навіть старий сайт необхідно «підігнати» під Ваші вимоги (змінити логотип, фон, шрифт і т.д.). Головне, щоб Ви не були введені в оману і не переплутали цей варіант з ексклюзивним дизайном, коли сайт розробляється спочатку під Вас. Розробка сайтів Луцьк може бути дорожчою, якщо дизайн часто перероблять та програмують під проект замовника.

Створення сайту безкоштовно. Вважаємо, вже всім відомо, де знаходиться безкоштовний сир. Так от, в безкоштовних сайтах завжди є сюрприз. У більшості випадків цей сюрприз — реклама. Яка буде реклама, вгадати складно — можливо, Ваших конкурентів, а можливо, про Форекс. Крім того, візуальне оформлення (дизайн) сайту в таких пропозиціях залишає бажати кращого.

Читайте также:

Прокомментируете вышенаписанное?

* обозначены обязательные для заполнения поля