Главная > Разное > Вибираємо матеріал для друку банерів в Рівному

Вибираємо матеріал для друку банерів в Рівному

Друк банерів в Рівному

Залежно від того, в якому місці буде встановлений банер, в яку пору року і які зовнішні фактори будуть на нього впливати, слід вибирати і тип матеріалу.


Слід пам’ятати про те, що банер може бути одностороннім або двостороннім, що також впливає на вибір матеріалу. На сайті банери Рівне у розілі поліграфія представлено безліч прикладів якісних банерів, з можливістю оформлення замовлення.

Найпростіше виконати банер односторонній, де в залежності від умов підбирається банерна тканина. Складніше йде справа з двостороннім розтяжкою. Хоча складніше лише для замовника, який зацікавлений в економії своїх коштів. Якщо зображення наноситься з двох сторін, то звичайно можна замовити два листа і просто з’єднати їх між собою, але більш економічним варіантом є використання спеціального непрозорого матеріалу, який не допустить просвічування зображення з іншого боку.

У кожному разі, банерна тканина являє собою полотно з полівінілхлориду (ПВХ), всередині якого знаходиться спеціальна армована сітка. Мережа та ПВХ можуть бути з’єднані двома способами, звідси і два основних види банерній тканині. Перший тип виготовляється методом лиття. Армуюча сітка розкочується рівним шаром і на неї наноситься розплав ПВХ, після його охолодження майбутній банер розміщується під спеціальний прес, де і отримує остаточну форму. Більш якісна тканина вийде, якщо замість розплаву використовувати порошкоподібний ПВХ, але це значно збільшить вартість готового виробу.

Другим способом є ламінування. Армуюча сітка і два ПВХ полотна проганяють через гарячі вали. За рахунок високої температури відбувається їх спайка між собою. Відмінною особливістю такого методу є його дешевизна і багаторічне використання, а, отже, гарантія якості. У кожному разі, виготовлення банерних розтяжок можна замовити на будь-якому матеріалі, в залежності від потреб замовника.

При порівнянні двох методів виготовлення банерній тканині можна відзначити, що відносно нова технологія з використанням розплаву або порошку ПВХ є більш якісною, але і більш дорогий. Метод ламінування був і залишається популярним варіантом, тому що це дешевше і якість одержуваного зображення залишається на рівні.

Читайте также:

Прокомментируете вышенаписанное?

* обозначены обязательные для заполнения поля