Главная > Разное > Створення і розробка сайту для всіх сфер бізнесу

Створення і розробка сайту для всіх сфер бізнесу

розробка і створення сайтів

На сьогоднішній день роль сайту в успішному веденні будь-якої сфери бізнесу більш, ніж очевидна. На його сторінках розміщається важлива для користувачів Інтернету і цільової аудитроїї інформація. Це дає змогу бути постійно на зв’язку з клієнтами та допомагає в пошуку партнерів для бізнесу. Онлайн офіс, яким і являється сайт, не потребує сплати аренди і знаходиться на зв’язку цілодобово.


Але роль власного інтернет ресурсу буде тільки тоді дієвою, коли його створенням та розробкою займаються фахівцям и в сфері сучасних веб технологій. Відома своїми роботами веб-студія та її професійна команда швидко створять ефективний сайт, враховуючи побажання замовника та направлення його бізнесу, розробивши індивідуальний тематичний дизайн. Тільки командний підхід зможе гарантувати якість сайту і подальшому супроводити самі найскладніші проекти. Термін виконання робіт залежить від складності самого веб-ресурсу, майбутніх його функцій та виділених коштів. Наприклад, на створення корпоративного сайту або інформаційного порталу знадобиться більше часу і ресурсів ніж для сайту-візитки чи промо-сайту, які являються бюджетними варіантами або просто рекламними майданчиками. Сайти створюються для різних цілей, в основному для продаж товарів і послуг та розміщення актуальної інформації, але важливо, щоб весь цикл робіт проводився за участю таких спеціалістів:

 • Копірайтера.
 • Програміста.
 • Маркетолога.
 • Верстальника.
 • Веб-дизайнера.
 • SEO-спеціаліста.
 • Менеджера по проекту.
 • Спеціаліста з контекстної реклами.

Технічна сторона сайту мало відрізняється в усіх проектах, але важливу роль відіграє індивідуальний дизайн і тематичне наповнення. Саме це враховується при розробці оригінальних логотипів компаній та організацій, а особливості бізнесу зумовлюють створення унікального контенту.

веб-студія

Ключові моменти роботи над створенням web-сайтів:

 1. Розмова з замовником.
 2. Визначення цілі майбутнього проекту.
 3. Формування технічного завдання.
 4. Розробка індивідуального тематичного дизайну.
 5. Верстка.
 6. Програмування.
 7. Тестування готового веб-ресурсу.

Крім виконання основних робіт, співробітники веб-студії зможуть супроводжувати його і займатись просуванням у пошукових системах. Без цього процесу сайт не зможе повноцінно виконувати покладені на нього функції, а користувачі мережі Інтернет просто не будуть знати, що такий ресурс є взагалі. Найкращим варіантом для майбутнього власника сайту — скористатися послугами професіоналів.

Читайте также:

Прокомментируете вышенаписанное?

* обозначены обязательные для заполнения поля