Google відкрив сайт з інформацією про коронавірус і покращив пошукову видачу

логотип компании Гугл

Google відкрив сайт з інформацією про коронавірус. Крім того, в компанії покращили пошукову видачу – перед звичайними результатами там будуть відображатися кілька посилань на перевірені джерела і карта поширення вірусу.

На цьому сайті можна знайти корисні посилання, в тому числі карту підтверджених випадків коронавірусу. У пості Google, що анонсує сайт, відзначається, що користувачі можуть знайти «інформацію про стан хвороби в світі, поради з безпеки і профілактики, тенденції пошуку, пов’язані з COVID-19, а також інші ресурси для приватних осіб, викладачів і компаній». Google бере ці дані з авторитетних джерел – таких як Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) та Центр з контролю і профілактики захворювань США (CDC).

Google також опублікує розширені інформаційні картки для користувачів, які шукають додаткову інформацію про коронавірус. Там будуть замітки про симптоми і профілактика хвороби. При запитах схожих на COVID-19, Google спочатку видаватиме відео з корисними інструкціями (наприклад, як правильно мити руки), карту, яка показує підтверджені випадки захворювання та інші корисні сайти – вони змінюються в залежності від країни, в якій знаходиться користувач.

У майбутньому в Google хочуть публікувати інформацію про локальні місця тестування на вірус. Але представник компанії зазначив, що Google не буде цього робити до тих пір, поки в більшості країн не з’явиться достатня кількість авторитетної і достовірної інформації про хворобу. За його словами, це може зайняти до декількох місяців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *